Hory

Один в каноє

Дуже мало сходжу з протореного роками інтернет маршруту - постійно одні і ті ж закладки з обраного, та й то за ними не встигаю.
І от трапився мені на очі дуже класний, і головне вже давно існуючий проект ЖИВЯК.

Вони знімають крутими фотоапаратами відео на індепендент напрямок малокомерційної музики, і цим сприяють більш широкому розповсюдженню талановитих, але маловідомих команд. Звісно, трапляються і вже монстри, скажімо зараз живяк місяця - це стара добра АТМАСФЕРА з новою роботою.
Але я там стільки всього цікавого для себе знайшов!
А Канойці вже мають два "кліпа" Живякові.

Гриць Чубай. П'ятикнижжя

Отже, друзі, всім привіт.
Звертаюсь до Вас з проханням розповсюдити між знайомими наступну інформацію, а самим також долучитись.
...
Щойно витримав велику паузу, примірюючи якесь речення, яким можна подати своє "нетаке" відношення до "нетакого" Творця... Та не з моїм щастям, тому обмежусь лише тим, що Грицько Чубай вже довго не поступається нікому в моїй голові в категорії "най улюбленіший серед сокровенних" поетів.
Але повернемось до звернення - Є гарна справа, яку, на превеликий жаль, або щастя, можна зробити лише колективно - це підтримка у виданні шикарної книжки, а загалом цілої мистецької візії "П'ятикнижжя".
Що потрібно - набрати купу лайків, розповсюдити по максимуму між людьми та підтримати проект.

А  світ  —  вертеп. Кажу  я  з  гіркотою:  цей  світ  —  вертеп.

І,  мабуть,  щонайважче  —  у  ньому  залишатися  собою,

від  перших  днів  своїх  і  до  останніх  не  бути  ні  актором,  ні  суфлером,

ні  лялькою  на  пальчиках  облудних,

а  лиш  собою  кожної  години,

а  лиш  собою  кожної  хвилини,

з  лицем  одвертим  твердо  йти  на  кін...

Грицько Чубай «Вертеп»Зробіть добру справу!
сурмачі

Нічна варта Львова

За легендою у Львові є два бургомістри (мери): один денний, інший – нічний. Коли денний відпочиває, за порядком у місті пильнує нічний бургомістр, і так було завжди – від часу заснування міста! Нічний бургомістр має помічників, колись це були ціпаки, а тепер – чорні плащі.
Разом вони несуть нічну варту Львова, під час якої ходять вулицями нічного міста, різними темними закапелками, пильнують за порядком, а нічний бургомістр розповідає чорним плащам (учасникам екскурсії) різні легенди, веселі та страшні, а також повчальні історії, про події, які колись відбувались у цих місцях, адже за свій багатовіковий досвід він бачив багато цікавого. Дорогою нічна варта зустрічає багато цікавих постатей минулого та сучасності. На завершення чорні плащі, йдуть звітувати міському кату про порядок у місті.

Так-от, сьогодні розповімо вам про цю одну з найцікавіших екскурсій нашого міста, напевне багатьом шанувальникам Львова вже добре відому. Як головний її учасник – бургомістр – я розповім вам про свої переживання, про те, що відбувається «за кулісами», хоча лише моїми, щоб не порушувати авторське право власників. Олег як фотограф також побував на цій екскурсії.
Collapse )

Розповідав "Нічний Бургомістр" - Едвард Бліновський: facebook
Фотограф - Олег Бабенчук: olegbabenchuk.com, facebook та Вконтакті.

А тим часом на Толоці...

Потреба свіжої музики затягла мене на Толоку, і врожай зібрав звідти доволі добрий.
От посудіть собі:
1. Даніела Заюшкіна-Лапчикова знову потішила новим альбомом. Тут є ті пісні, які давно вже гуляють вконтактами, які вони грали в Дзизі (хоча звучать зараз значно цікавіше, от самі порівняйте "День, коли Святі спукаються з Небес" з попередніми версіями), але є і новенькі. Вони як завжди милі та зворушливі.

Vivienne Mort - Театр Pipino (2013)

2. От люблю їх, бо вміють колоритно вшкварити, а ще виявились дуже продуктивними. Маю айно цімбориків на закарпатті, тому дуже вже любляться мені ці хлопці:

Rock-H - Отава (2013)

3. І як виявилось, це не альбом каверів Дрім Театру, а  повноцінний альбом лише з зазначенням двох каверів на Металіку та Квін:

Без меж - Сон без кінця (2013)

4. Сингл з дев'ятьма! реміксами на свою композицію, яка також виглядає на кавер чогось з Рамштайну, але доволі кльово вийшло:

Сонцесвіт - Tenebrao (сингл) (2013)

5. Хлопці з Дніпра дуже органічні та місцями доволі класно качають. До того ж україномовні, чого давно не дуло зі сходу.


Кімната Гретхен - Прямий ефір (2013)

Ólafur Arnalds - For Now I Am Winter (2013)

Originally posted by schummm at Ólafur Arnalds - For Now I Am Winter (2013)


Исландский композитор и мульти-инструменталист Олафур Арнальдс закончил работу над своим новым студийным альбомом еще в конце прошлого года, но долгое время занимался оттачиванием деталей и сведением, попутно рассказывая в своем видеоблоге, чем он вдохновлялся в процессе, каким он видит новый диск. Было объявлено, что лонгплей будет выпущен в феврале 2013 года, но если посмотреть на даты продаж в различных онлайн-магазинах, то от 22 февраля до 12 апреля разнятся даты выхода (во многом зависит от стран и видов носителей).
Что касается звучания, то еще на первых порах записи Олафур предупредил своих постоянных слушателей, что звук будет немного отличаться от его прошлых работ. Ему хотелось попробовать что-то новое, найти новых слушателей. Главным отличием можно считать наличие вокальных партий записанных вместе с Арнором Дэном (Arnor Dan), Олафур посчитал, что наступило время использовать голос, сделать его естественным элементом, продолжением инструментальных партий. Так же композитор отошел от присущего ему минимализма первых альбомов, For Now I Am Winter по его словам звучит даже немного попсово. Эту работу Арнальдс считает самой грандиозной из тех, что ему довелось делать самому или участвовать. Музыкант просит своих слушателей быть благосклонными к нему, потому что это всё равно он в музыку, потому что сам он немного нервничает.

Collapse )

А тим часом ми колядували

Такий різдвяний пост про наш вертеп.
Перш за все про новинки - цього року ми виступали без зведеного саундтреку з ефектами та іншим, а під живий супровід Гєника та Соломії

Потім ми мали іншу звізду, мейд ін доктор Тумак:

Collapse )

Магічна вершина Магій

Взагалі-то вчора хотілось побачити отаку пору року

або таку:


Але реальність була іншою, і вчора було так:Навіть не віриться, що це передноворічні висоти Карпат.

А що сталось з Гугл стріт вью?

Це у мене налаштування якісь накручені, чи Гугл дійсно змінив такі зручні стріт оглядини на прості картинки у Львові.?
Бо на даний момент лише деякі вулиці зберегли попередню зручність, а все решта в недолугих картинках. Я нічого не маю проти тих фото - вони гарні, але стріт вьювом користуюсь не для естетичних, а скоріше прагматичних причин.
Хтось щось знає?
Без назви

Один в каноє

От знаєте, є такі гурти, які не сприймаються аж до того моменту, поки не відчуєш їх вживу.
Так і з цими - раніше я їх сприймав як ще одну ТишуКids, а от після почутого вживу не можу наслухатись.
Вони прекрасні.
Дуже прошу не слухати нічого з вконтакту, а стягнути їх живий виступ з Музею ідей на Валовій, скажімо тут, вживу вони саме такі - чутливі та проникливі.
IMG_0265

  • Current Music
    Один в каноє - Небо
  • Tags